Ekstendery na powiększanie penisa

Dlaczego ekstendery stają się coraz bardziej popularne? Wielu mężczyzn marzy o powiększeniu swojego penisa. W niektórych przypadkach chcą oni po prostu poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjni, w innych myślą o zwiększeniu rozmiaru z powodu prawdziwych problemów. Posiadanie mniejszego niż przeciętnej długości członka powoduje niepewność i kompleksy, co wpływa na sprawność seksualną i zdolność do zadowolenia kobiety w łóżku.

Może być to problem, który istnieje tylko w głowie mężczyzny, ale ma realny i konkretny wpływ na czerpanie radości z życia seksualnego. Bywa, że mężczyźni, którzy mają przyrodzenie średniej wielkości, chcą nieco zwiększyć rozmiar penisa z różnych powodów, np. aby poczuć się bardziej męsko, aby zapewnić kobiecie intensywniejsze orgazmy, aby mieć ponadprzeciętną siłę seksualną oraz zwiększyć swoją przyjemność podczas seksu. W każdym przypadku ekstendery powiększające penisa są doskonałym rozwiązaniem.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że penis jest bardzo ważną częścią męskiego ciała, która nie pozostaje bez znaczenia w kontaktach z płcią przeciwną, dlatego należy o niego odpowiednio zadbać. Powiększenie rozmiaru penisa zwiększa samoocenę mężczyzny, co ma korzystny wpływ na wszystkie aspekty życia, nie tylko seks i relacje z kobietami.

Powody powiększania penisa

Najczęściej panowie dążą do powiększenia członka, gdyż:
– mają małe penisy utrudniające współżycie i naprawdę potrzebują powiększenia prącia;
– mają średniej wielkości penisa i chcą go zwiększyć ze względu na poczucie własnej wartości;
– mają stabilny, długotrwały związek i pragną urozmaicić swoje życie seksualne oraz dać więcej przyjemności partnerce;
– nie mają partnerki i chcą zwiększyć szanse na jej znalezienie, do stabilnego związku lub okazjonalnego seksu;
– wreszcie są tacy, którzy chcą uprawiać seks bardzo często, a ich duże przyrodzenie ma posłużyć jako wabik przyciągający kobiety.

Jak działa ekstender?

Kiedy ludzie widzą po raz pierwszy ekstendera powiększającego penisa, zwykle są zdziwieni, co rodzi wiele pytań i wątpliwości. Co to jest? Czy to boli? Czy używanie takiego narzędzia jest naturalne i bezpieczne? W tym momencie możemy rozwiać wszelkie obawy. Tak, jest to naturalna metoda.

I nie powoduje bólu, ani nie zrani twojego penisa. Urządzenia te wykorzystują naturalny proces, aby dostosować daną część ciała do określonych warunków. Na przykład bieganie lub pływanie na duże odległości zwiększa wydolność organizmu i zdolność do utrzymania wielu części ciała w dobrej kondycji. Regularny trening pozwala na wzrost siły mięśni i ich objętości. Istnieje także sprzęt do ćwiczeń, który wykorzystuje tę samą zasadę, na przykład ekspandery rozciągające mięśnie.

Podobne działanie mają też np. aparaty ortodontyczne, pomagające uzyskać ładne uzębienie. Dlatego stosowanie ekstendera powiększającego penisa nie ma przeciwwskazań. Oczywiście ważne jest, aby używać dobrej jakości, przetestowanych ekstenderów powiększających penisa. Należy także pamiętać, że urządzenie stosuje się tylko na członka w stanie spoczynku.

Jak to wygląda?

Ekstender powiększający penisa to proste urządzenie. Składa się z dwóch pierścieni (jeden do przymocowania u podstawy penisa, drugi tuż pod żołędziem) połączonych metalowymi prętami po bokach, które są regulowane przez użytkownika w celu utrzymania prącia na odpowiedniej długości. Regularne stosowanie ekstendera rozciąga tkanki członka, stopniowo go powiększając.

Działanie ekstendera polega na przedłużeniu penisa poza jego pierwotny rozmiar. Elastyczność prącia i wysoka zdolność do regeneracji komórek obecnych w penisie sprawia, że ekstendery pozwalają na trwałe rozciągnięcie penisa po kilku miesiącach użytkowania. Jest to jedyna metoda, która nie wymaga interwencji chirurgicznej, a przynosi oczekiwane rezultaty. Ekstendery są na ogół niewielkie i łatwe w użyciu. Urządzenie jest tak skonstruowane, aby mężczyzna mógł korzystać z niego nawet podczas normalnych codziennych czynności.

Jak korzystać z ekstendera powiększającego penisa?

Jak wyjaśniono powyżej, ekstender jest narzędziem utworzonym z dwóch pierścieni przymocowanych do metalowych prętów. Jeden pierścień jest umieszczany u podstawy penisa, drugi jest regulowany w zależności od wielkości penisa i przymocowany pod żołędziem.

Po zamocowaniu pierścieni musisz uruchomić dźwignię, która utrzymuje członka w napięciu. Powiększanie penisa powinno odbywać się małymi krokami, stopniowo, bez pośpiechu i bez presji. Zwłaszcza na początku, w pierwszych tygodniach użytkowania, nie przesadzaj z siłą napięcia penisa i czasem użytkowania urządzenia. Istnieją różne poziomy napięcia, które możesz wybrać na swoim urządzeniu.

Pamiętaj o zastosowaniu odpowiedniego napięcia, aby utrzymać penisa w odpowiednim miejscu. Jeśli napięcie jest zbyt słabe, członek może wysunąć się z urządzenia. Jeśli jest zbyt silne, może to być niewygodne lub nawet bolesne. Nigdy nie powinieneś przekraczać progu bólu! Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, eksperci zalecają używanie ekstendera 5-6 godzin dziennie przez co najmniej 6 miesięcy.

Anonimowe ankiety przeprowadzone wśród aktywnych seksualnie kobiet wyraźnie pokazują, że chociaż otwarcie tego nie przyznają, panie lubią okazałe penisy i wielkość ma dla nich znaczenie. Możesz sobie zatem wyobrazić, jak posiadanie dużego członka wpłynie na Twoje życie seksualne. Podczas gdy pigułki, maści lub pompki nie mogą zagwarantować mężczyznom oczekiwanych rezultatów, ekstendery do powiększenia penisa są skuteczne i przy odrobinie chęci i cierpliwości pomogą Ci uzyskać pożądany efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *