Jak powiększyć penisa?

Jak powiększyć penisa? Na rynku mamy dostępnych kilka metod powiększania penisa. Istnieją metody bezpieczne, a także bardziej ryzykowne, które mogą mechanicznie uszkodzić nasze ciało.

Opcja 1  – tabletki powiększające penisa

Tabletki powiększające penisa jest to tylko jedna z metod, którą stosujemy doustnie jak inne suplementy diety. Stały się one ostatnio dość popularne, ponieważ są ogólnodostępne, a także łatwo je się przyjmuje i są dyskretne.

Z czego składają się tabletki powiększające penisa?

Tabletki, które promują zdrowie a także sprawność seksualną mają w sobie odpowiednie składniki, które mają się przyczynić do rozrostu tych dwóch czynności. Zawierają one zazwyczaj:

 • Żeń-szeń – przywraca on siły witalne, a także pobudza i działa antystresowo. Nie zaleca się go osobie, która przyjmuje leki przeciwdepresyjne, leki na serce czy rozrzedzające krew. Warto w okresie przyjmowania ograniczyć stosowanie kofeiny.
 • L-arginina – działa ona rozluźniająco na naczynia krwionośne. Wpływa znacząco na jakość naszej erekcji.
 • Buzdyganek naziemny – zwiększa poziom testosteronu, a także popędu seksualnego
 • Korzeń Maca – zwiększa pożądanie seksualne nie tylko u facetów, ale i u kobiet. Poprawia płodność mężczyzn

Oczywiście to nie wszystkie składniki, które znajdują się w tabletkach powiększających penisa. Są to najważniejsze składniki, które w znaczący sposób odpowiadają za działanie tabletek.

jak powiększyć penisa

Tabletki powiększające penisa – zalety

Każda metoda ma swoje plusy i minusy. Podejmując decyzje o przyjmowaniu tabletek na powiększenie penisa bardzo często jest ona podyktowana potrzebą zaspokojenia nie kobiety, ale swoim własnym ego. Przyjęło się w dzisiejszym świecie, ze mężczyzna, który ma większy rozmiar swojego penisa jest bardziej męski. Nie jest to jednak prawda, ale nie każdemu mężczyźnie swój rozmiar musi odpowiadać, dlatego tak często ta metoda jest wybierana. Jakie są więc jej zalety?

 • intensywność erekcji – głównym zadaniem tabletek jest zwiększenie przepływu krwi. Efekt jest taki,że nie tylko rozmiar przyrodzenia się zmienia, ale także twardość i częstotliwość erekcji.
 • poprawa swojego życia seksualnego – rozmiar swojego przyrodzenia ma znaczący wpływ na jakość naszego życia. Dodatkowym atutem jest regeneracja pomiędzy stosunkami. Szybciej się zregenerujesz, a co za tym idzie będziesz czerpać więcej przyjemności z doznań seksualnych niż wcześniej.
 • większa energia do życia – wymienione wcześniej składniki odpowiadają za silne właściwości pobudzające. Kiedy miałeś ciężki dzień w pracy i zdarzyło Ci się odpuścić zaspokojenie swojej kobiety, suplementacja w znaczący sposób może pomóc Tobie odzyskać energie.
 • dłuższy stosunek seksualny – oczywiście nie mówimy tutaj o stosunku, który widzimy na erotycznych filmach, chociaż na pewno i takie się zdarzają, ale zdecydowanie wydłuża to Twój czas stosunku. Im dłużej jesteśmy poddani stymulacji, tym orgazm jest zdecydowanie lepszy.
 • brak mechanicznej ingerencji w swoje ciało – jest to zdecydowany plus, ponieważ tabletki powiększające penisa opierają się na tym co znajdujemy codziennie w naturze. Suplementy opierają się głównie na składnikach roślinnych, które są nie tylko przebadane, ale także stosowane już długi, długi czas.

Przedstawiliśmy sobie najważniejsze zalety stosowania tabletek na powiększanie penisa. Decydując się na taką metodę musimy być też świadomi wad jakie niesie ze sobą przyjmowanie takich suplementów. Oto kilka z nich:

 • efekty nie są trwałe – kiedy zakończymy suplementację po pewnym czasie możemy zauważyć zanik efektów. Długość zależy od jakości przyjmowanego suplementu.
 • brak natychmiastowego efektu – niestety nie jest to metoda, która daje natychmiastowy efekt. Pierwsze efekty podczas przyjmowania tabletek na powiększanie penisa są widoczne nie wcześniej niż po 7 dniach. Nie można tego czasu skrócić. Jeśli zwiększymy dawkę również nie przyśpieszymy efektu. Wszelkie nadwyżki, które wystąpią uciekają z naszego organizmu przez wydalanie.

Są to główne i najważniejsze wady, które mogą występować i z którymi musimy się liczyć podczas przyjmowania suplementów na powiększanie penisa.

Czy tabletki na powiększanie penisa to bezpieczny suplement?

Przy każdym stosowaniu suplementów istnieje ryzyko wystąpienia działań negatywnych na nasz organizm. Wszystko zależy oczywiście od tego jaki preparat wybierzemy, gdy chcemy powiększyć penisa.

Kiedy decydujemy się na przyjmowanie takich tabletek poświęćmy chwile na przeczytanie opinii na dany temat, a także o bezpieczeństwie danego produktu, ponieważ zdrowie powinno być dla nas najważniejsze i tylko renomowane środki o skuteczności potwierdzonej przez inne osoby będą dla nas satysfakcjonujące i bezpieczne.

Tabletki powiększające penisa są ogólnodostępne i stały się bardzo popularne. Istnieje więc dużo producentów, które takie tabletki proponują, dlatego warto w takiej sytuacji ograniczyć ryzyko do minimum.

Tabletki na powiększenie penisa – czy warto?

Kiedy decydujemy się na podjęcie takich działań bardzo często nie myślimy tylko i wyłącznie o sobie, ale też o potrzeby seksualne swoich kobiet. Rozmiar oczywiście ma pewną role w zaspokojeniu seksualnym kobiety, ale nie jest on tylko i wyłącznie jedynym kluczowym czynnikiem.

Gra wstępna, klimat, a także zdolności miłosne to podstawowe elementy, które powinny się znaleźć podczas każdego stosunku, aby był udany. Jeśli się zdecydujesz na tabletki rozważ zalety,wady i bądź świadomy jakie zagrożenia, a także korzyści niesie za sobą przyjmowanie takich tabletek.

Opcja 2 – operacja na powiększenie członka

Operacja powiększania penisa to zabieg, który może mieć znaczny wpływ na poprawę jakości współżycia. Chirurgiczne zwiększenie objętości członka może przynieść bardzo zadowalające efekty, jednak należy także liczyć się z ryzykiem, które występuje przy tego rodzaju ingerencjach. Dzięki takiej operacji penis może zostać wydłużony nawet o 5 centymetrów, stąd też warto rozważyć wybór tej metody.

Operacyjne powiększenie penisa – na czym polega?

Operacja powiększenia penisa to zabieg, który polega na wydłużeniu penisa przez wydobycie ukrytej w ciele części prącia, ponad pokrywające ją powłoki. Podczas operacji chirurg przecina więzadło wieszadłowe i procowate, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie długości członka.

Dodatkowo stosowane są specjalne przyrządy obciążające, dzięki którym po wydłużeniu możliwa jest odpowiednia stabilizacja fallusa. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym, stąd też konieczny jest bardzo dobry stan ogólny pacjenta.

operacja powiększania penisa

Jak przygotować się do operacji?

Przed wykonaniem operacji każdy pacjent zostaje poddany specjalistycznym badaniom, dzięki którym ewentualne przeciwwskazania do zabiegu zostają szybko wykluczone. Przed zabiegiem mężczyźni powinni jednak przestrzegać kilku podstawowych zasad i np. unikać leków na bazie kwasu acetylosalicylowego, który może rozrzedzać krew. Pacjent powinien także przeprowadzić depilację okolic intymnych i nie narażać się na ewentualne infekcje.

Powiększanie penisa metodą operacyjną – jakie są przeciwwskazania?

Jednym z największych przeciwwskazań do przeprowadzenia operacji powiększania penisa są problemy z układem krzepnięcia. Sporą przeszkodą są także choroby przewlekłe takie jak np. cukrzyca, czy wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe. Operacja nie powinna być także przeprowadzana u osób które zmagają się z nawracającymi zakażeniami układu moczowo-płciowego.

Operacja powiększania penisa –  czy mogą wystąpić komplikacje?

Świadomość ryzyka, jakie może nieść za sobą operacja wydłużenia członka jest bardzo ważna. Taki zabieg może powodować np. zaburzenia erekcji i chociaż to rzadki rodzaj powikłań, to może znacząco obniżyć jakość życia erotycznego.

Częstą komplikacją po zabiegu jest także wystąpienie krwiaka oraz obrzęku, a nawet ropnia. Bardzo ważne jest więc dokładne sprawdzenie kliniki, w której będzie przeprowadzana operacja, tak aby zminimalizować ryzyko powstania jakichkolwiek komplikacji.

Aby uniknąć powikłań pacjent po zabiegu powinien stosować się do zaleceń lekarzy. Przede wszystkim przez pierwszy miesiąc po zabiegu nie wolno podejmować aktywności seksualnej. Czas ten jest potrzebny do tego, aby penis wrócił do pełnej sprawności. W pierwszych dniach po operacji należy też odpowiednio dbać o ranę.

Do mycia najlepiej używać specjalistycznych preparatów lub szarego mydła oraz unikać gorącej wody. Przez miesiąc po zabiegu dobrze powstrzymać się także od wizyt w saunie i jacuzzi. Dobrze jest także zaopatrzyć się w specjalną bawełnianą bieliznę, która będzie zapobiegała rozwijaniu się drobnoustrojów.

Czy operacja powiększania penisa ma wpływ na płodność?

Powiększenie penisa nie ma bezpośredniego wpływu na płodność, jednak zabieg wiąże się z ryzykiem związanym z możliwością uszkodzenia lub przecięcia nasieniowodu. W takim wypadku zdolność mężczyzny do spłodzenia dziecka może zostać upośledzona. Takie sytuacje zdarzają się jednak niezwykle rzadko, więc nie ma się czego obawiać.

Jakie są efekty operacji?

Operacyjne powiększenie członka może przynieść bardzo dobre rezultaty i zwiększyć rozmiar penisa. Dzięki niemu możliwe jest wydłużenie fallusa o kilka centymetrów. Taki zabieg to świetne rozwiązanie dla pacjentów cierpiących np. na zespół mikropenisa lub inne wady rozwojowe prącia.

Warto wspomnieć o tym, że efekt operacji można dodatkowo wzmocnić, przez wstrzyknięcie w członka  kwasu hialuronowego, dzięki czemu penis będzie nie tylko dłuższy, ale także grubszy.

Operacja powiększenia penisa – zalety

Największą zaletą powiększania penisa metodą operacyjną jest trwałość efektów zabiegu. To duży plus w stosunku do innych metod na zwiększenie objętości członka, których rezultaty utrzymują się jedynie przez jakiś czas.

Taka operacja pozwala cieszyć się dłuższym penisem już do końca życia, natomiast inne mniej inwazyjne zabiegi na rozmiar penisa trzeba z reguły powtarzać, co roku lub co kilka lat.

Jaki jest koszt operacji powiększania członka?

Operacja powiększania członka jest przeprowadzana przez nieliczne kliniki w Polsce, a sam zabieg zwiększenia rozmiaru penisa jest dość kosztowny. Ceny w naszym kraju wahają się od 5000 zł do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Za granicą operacja może kosztować nawet ok. 10 000 euro.

Koszt zabiegu jest związany między innymi z zapewnieniem pacjentowi profesjonalnej opieki anestezjologicznej, która jest niezbędna do prawidłowego przeprowadzenia operacji. Mimo, że zabieg ten jest znacznie droższy niż powiększanie penisa kwasem hialuronowym, czy własnym tłuszczem to  nie warto na nim oszczędzać.

Najlepiej wybrać klinikę, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów i specjalizuje się właśnie w wykonywaniu tego typu operacji mających na celu zwiększenie rozmiaru penisa.

Opcja 3 – Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Niewielki penis to kompleks wielu mężczyzn, którzy coraz częściej decydują się na jego powiększenie. Jedną z metod na zwiększenie objętości członka jest poddanie się zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Powiększenie penisa w taki sposób pozwala uzyskać zadowalające efekty, a przy tym jest stosunkowo tanie. Ponadto taki zabieg jest znacznie mniej inwazyjny niż tradycyjna operacja, przez co jest wybierany przez sporą część panów.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym – jak działa?

Kwas hialuronowy to produkt, który od lat jest używany w medycynie estetycznej. Z jego pomogą można powiększyć np. usta. Świetnie nadaje się on jednak również do powiększenia penisa. Bardzo ważne jest to, że kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie, dzięki czemu jego aplikacja rzadko kiedy powoduje efekty uboczne.

Kwas ten jest odpowiedzialny między innymi za wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu po wstrzyknięciu do penisa może on znacznie zwiększyć jego rozmiary – grubość penisa i długość penisa. Warto wiedzieć, że do zabiegu powiększenia członka używa się kwasu hialuronowego w formie żelu, który jest wzbogacony o dodatkowe substancje, takie jak np. manitol. Użycie dodatkowych składników ma wpływ na jeszcze lepsze efekty zabiegu.

kwas hialuronowy na powiększenie penisa

Jak przygotować się do zabiegu?

Przygotowanie do powiększenia penisa kwasem hialuronowym nie jest skomplikowane. Należy jednak pamiętać o tym, że zabieg nie może być przeprowadzony u osób z infekcjami lub np. opryszczką czy egzemą występującą w okolicach intymnych. Warto także wiedzieć, że leki takie jak np. polopiryna, czy aspiryna mogą rozrzedzać krew, stąd też nie należy ich stosować na około tydzień przed planowanym zabiegiem. Praktyczne przygotowanie do wstrzyknięcia kwasu ogranicza się jedynie wykonania depilacji.

Jak wygląda i ile trwa powiększanie penisa kwasem?

Zabieg powiększenia penisa za pomocą kwasu hialuronowego jest przeprowadzany w specjalistycznych klinikach i  trwa ok. 45 minut. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu do penisa specjalnego preparatu, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Kwas hialuronowy jest aplikowany za pomocą specjalnej igły, którą wprowadza się tuż u nasady penisa, a następnie rozprowadza preparat na całej długości członka.Najważniejsze jest jednak to, że zabieg jest całkowicie bezbolesny. Taka metoda jest mało inwazyjna dzięki czemu tuż po zabiegu pacjent może wyjść do domu.

A co po zabiegu?

Po zabiegu powiększenia członka, narząd ten może być lekko zaczerwieniony i obolały. Nie należy się tym jednak przejmować, gdyż są to naturalne objawy, które z reguły bardzo szybko ustępują. Jeżeli zaś chodzi o współżycie, to mimo iż zabieg nie ma wpływu na zdolność do erekcji, warto powstrzymać się od seksu przez około 2 tygodnie od zabiegu.

Ten czas pozwoli na odpowiednią regenerację fallusa i sprawi, że będzie on w pełni gotowy do podjęcia aktywności seksualnej. W pierwszych dniach po zabiegu należy zrezygnować z korzystania z sauny oraz jacuzzi, a do mycia miejsc intymnych nie używać gorącej wody. Przez około miesiąc od zabiegu nie zaleca się także podejmowania aktywności fizycznej.

Warto też zakupić specjalną przewiewną bieliznę, która będzie odpowiednio stabilizować członka. Niektóre kliniki oferują pacjentom specjalne slipy, których można używać w pierwszych dniach po zabiegu.

Efekty zabiegu – jak długo się utrzymują?

Efekty powiększenia penisa kwasem hialuronowym utrzymują się przez około 2 lata od zabiegu. Po tym czasie można go powtórzyć i znowu cieszyć się zadowalającą wielkością członka. Zabieg można jednak przeprowadzać częściej niż co 2 lata, nawet po kilku miesiącach od pierwszego ostrzyknięcia w celu korekty.

Zalecana częstotliwość wykonywania zabiegu wynosi jednak 12 miesięcy. Warto jednak wiedzieć, że niektóre preparaty hialuronowe są wzbogacone o składniki, które stymulują produkcję naturalnego kolagenu w prąciu. Dzięki temu, nawet po upływie 2 lat członek potrafi być znacznie większy, niż przed przeprowadzeniem zabiegu.

Ile kosztuje zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym?

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym to zabieg, który może być wykonywany jedynie przez lekarza, najlepiej specjalistę urologa, bądź chirurga plastycznego. Ceny zabiegu w zależności od regionu kraju wahają się między 2500 zł do nawet 10 000 zł. Przed wyborem kliniki, bądź gabinetu medycznego warto sprawdzić opinię innych pacjentów na temat danego specjalisty.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym –  czy istnieją przeciwwskazania?

Mimo, że zabieg powiększenia penisa kwasem jest mało inwazyjny, to jak każdy rodzaj ingerencji w ciało, niestety nie może być przeprowadzony u wszystkich. Dużym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są np. choroby onkologiczne i zapalne układu moczowo – płciowego.

Powiększanie członka kwasem nie powinno być także przeprowadzane u mężczyzn, którzy mają problemy z potencją lub krzepnięciem. Sporą przeszkodą, wykluczającą wykonanie zabiegu jest też uczulenie na składniki zawarte  w preparacie powiększającym penisa. Dużym przeciwwskazaniem jest także stulejka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *