Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Rozmiar penisa może stać się kompleksem niejednego mężczyzny, przez co decydują się oni na różnego rodzaju opcje powiększania członka. Coraz bardziej popularne okazuje się powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to dosyć prosty zabieg o efektach, które z góry znamy. Przyjrzyjmy się bliżej tej metodzie powiększania członka.

Jak działa powiększanie kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest znany w dziedzinie medycyny estetycznej od wielu lat. Wiele kobiet stosuje go przykładowo w przypadku powiększania ust czy też innych drobnych zabiegów kosmetycznych. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka, więc jego stosowanie jest bezpieczne. Podobnie jak w przypadku powiększania ust, tak i w przypadku męskiego członka również możemy uzyskać zwiększenie rozmiaru.

Przeważnie jednak w przypadku powiększania penisa kwasem hialuronowym możemy spotkać w składzie dodatkowe substancje, które mają zapewnić lepsze efekty.

Przygotowanie do zabiegu

Jak przygotować się do zabiegu powiększania członka za pomocą kwasu hialuronowego? Nie musimy się specjalnie przygotowywać przed takim zabiegiem. Tak jak w przypadku innych czynności warto przede wszystkim być zdrowym w dniu zabiegu, a szczególnie zwrócić uwagę czy nie mamy żadnych infekcji miejsc intymnych. Dodatkowo możemy pokusić się o depilację w miejscu wykonywania zabiegu, co z pewnością będzie dużym ułatwieniem przy jego wykonywaniu.

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg nie jest skomplikowany i przeważnie trwa około 30 minut. Specjalista wstrzykuje do penisa odpowiedni preparat na bazie kwasu hialuronowego i rozprowadza go równomiernie, aby uzyskać odpowiedni efekt. Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, dlatego nie musimy obawiać się jakichkolwiek problemów związanych z bólem czy dyskomfortem. Zaraz po zabiegu możemy spokojnie udać się do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *